Katholiek Onderwijs

 

Start De Sint-Eutropiuskerk SINT-EUTROPIUS De Heilige man JOB De Lectorengroep De Warandekapel Jeugdbewegingen Katholiek Onderwijs Religieuze gemeenschappen Verzorgingsinstellingen Bedankt Pastoor Jos Bedankt Pater Joris

Klik op de foto om naar de website van de school te gaan.


 


  VBS Spes-Nostra
  afdeling kleuter

  Steenstraat 12
  8501 Heule


  tel. 056/352339
  fax. 056/355715
 
  Directie:
  Mevr. Mieke Blomme
 



  steenstraat@vbsspesnostra.be
  mieke.blomme@vbsspesnostra.be
     

  VBS Spes-Nostra
  afdeling 1-2-3 leerjaar

  Koffiestraat 8
  8501 Heule



  tel. 056/352339

  Directie:
  Dhr. Joost D'haene
  Dhr. Geert Depoortere



  koffiestraat@vbsspesnostra.be
  joost.dhaene@vbsspesnostra.be
     

  VBS Spes-Nostra
   afdeling 4-5-6 leerjaar

  Schoolstraat 2
  8501 Heule





  tel. 056/353853

  Directie:
  Dhr. Geert Depoortere
  Dhr. Joost D'haene
 



  schoolstraat@vbsspesnostra.be
  geert.depoortere@vbsspesnostra.be


  Spes Nostra Heule

  Heulsekasteelstraat 2A
  8501 Heule

 secretariaat-ASO
  tel.   056/353953

  secretariaat-TSO-BSO
 
tel:   056/353954

  Directieteam:
  Mevr. Heidi Denys
  heidi.denys@snh.be
  Dhr. Pieter Dhuyvetter
  pieter.dhuyvetter@snh.be

  Directieassistent:
  Dhr. Frederik Tack
  ftack@snh.be

   info@snh.be
 

 Zonnebloem vzw
 Steenstraat 14
 8501 Heule
 Tel 056/35.73.18

 Email: mpi@zonnebloem.telenet.be
 Website: www.zonnebloemvzw.be
 Facebook: MFC Zonnebloem 

 Directie: Els Vandoolaeghe
 Sociale dienst semi-internaat:
               Delphine Demeulemeester
 Sociale dienst kortverblijf: Emelie Vandenbulcke

Zonnebloem vzw is een multifunctioneel centrum (MFC) voor kinderen en jongeren van 0 tot 25 jaar met een beperking in Heule-Kortrijk.
Zonnebloem biedt warme professionele zorg aan kinderen en gezinnen met hart en ziel vanuit een geloof in de mogelijkheden van ieder kind.
Zonnebloem en zijn medewerkers, streeft naar een kwaliteitsvol leven van de kinderen en jongeren waarbij het geluk van ieder kind voorop gesteld wordt.
Ondersteunt professioneel kinderen en jongeren in hun ontwikkeling en beleving.
Gaat samen op weg met gezinnen om hen te versterken in de persoonlijke ondersteuning van hun kind.

Sint-Eutropius

Surf ook eens
naar de website
van onze Federatie

Parochies Heule - Bissegem


Parochiaal Secretariaat Sint-Marcus
Pastoriestraat 1
B-8501-Kortrijk-Heule
tel.:  +32 56 35 17 39
fax.: +32 56 37 08 74
secretariaat@sintmarcus.be

Een berichtje naar onze gemeenschap: eutropius@sintmarcus.be

Een berichtje naar onze pastoor, diakens en parochieassistent:
E.H. Wim Seynaeve: wim.seynaeve@sintmarcus.be
Diaken Edward:         edward.verhaeghe@sintmarcus.be
Diaken Dominiek:      dominiek.lodewijckx@sintmarcus.be

Webmaster:  PHDP